
08:00, 15 березня 2023 р.
На Бориспільщині у водоймі знайшли тіло людини зі зв'язаними кінцівками

Днями, у Бориспільському районі, правоохоронці виявили в озері труп 36-річного чоловіка зі зв'язаними кінцівками.
Поліцейські з'ясували, що напередодні в будинку на території садового товариства між двома чоловіками виник конфлікт, далі бійка.

«Один із правопорушників наніс сокирою удари по голові опоненту. В подальшому його поплічники зв'язали потерпілому руки і ноги алюмінієвим дротом та на візку довезли до озера, де скинули непритомного у водойму», - прокоментував очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Наразі працівники Бориспільського управління поліції вже затримали всіх учасників злочинної групи та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Ними виявилися жителі Черкаської, Волинської та Донецької областей віком від 39 до 48 років, повідомляє Поліція Київщини.
За фактом умисного вбивства, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, слідчі повідомили про підозру фігурантам [п. 12 ч. 2 ст. 115 ККУ].
Санкція статті передбачає до 15 років або довічне позбавлення волі.
Читайте також:
Поліція Бориспільщини затримала зловмисника за замах на вбивство
В Борисполі чоловік наніс дружині декілька ударів ножем та втік
В Бориспільському районі юнаку, який зґвалтував дівчинку, винесли вирок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
27 жовтня
Region Auto Service – професійний сервіс, який повертає вашому авто силу, комфорт і надійність
Новини компаній
15:00
24 жовтня
15:00
21 жовтня
Що робить жінку щасливою у XXI столітті? Ukrainian Woman Forum
Новини компаній
17:00
6 жовтня
Pepper’s Club у жовтні: від джазу й триб’ютів до квартирників і благодійних стендапів
Новини компаній
17:00
1 жовтня
Дискотеки, мюзикли, бродвейський імпровіз та TikTok-хіти: жовтнева афіша Caribbean Club
Новини компаній
13:00
1 жовтня
11:24
30 вересня
Оголошення
10:46, 27 жовтня
10:46, 27 жовтня
10:46, 27 жовтня
10:46, 27 жовтня
11:50, 21 жовтня