• Головна
  • Автошкола "Авторуль" у Борисполі - навчись водити безпечно!
14:11, 17 березня 2023 р.

Автошкола "Авторуль" у Борисполі - навчись водити безпечно!

Автошкола "Авторуль" у Борисполі - навчись водити безпечно!

Автошкола "Авторуль" у Борисполі - це навчальний заклад, який спеціалізується на підготовці водіїв різного рівня кваліфікації та наданні послуг з отримання прав на керування автомобілем.

У школі працює висококваліфікований колектив інструкторів, які мають багаторічний досвід роботи зі студентами та знають, як максимально ефективно передавати знання з теорії та практики керування автомобілем.

Автошкола "Авторуль" у Борисполі - навчись водити безпечно!, фото-1

Автошкола "Авторуль" пропонує різні програми навчання, які відповідають різним потребам студентів, включаючи поглиблену програму з підготовки до здачі теоретичного і практичного екзаменів, індивідуальні заняття з інструктором, підготовку до екзаменів в сервісних центрах МВС України.

Крім того, школа надає послуги з аренди автомобіля для практичних занять.

Автошкола "Авторуль" у Борисполі - навчись водити безпечно!, фото-2

Автошкола має два навчальних класи , розташовані в центрі м. Бориспіль за адресою: вул. Котляревського 12 (у дворі колишньої дитячої поліклініки); власний транспорт: Нyundai i 20(механіка), Hyundai i 20(автомат), Chevrolet aveo(механіка), Chevrolet aveo(автомат), Hyundai sonata, Daewoo lanos.

Заняття з теорії проходять двічі на тиждень у вечірній або денний час. Практичне водіння планується в зручний для Вас час! В автошколі працюють досвідчені , професійні, ввічливі викладачі та інструктори практичного водіння. У своїй роботі головним для нас є якість підготовки, міцні знання учнів і хороші навички водіння.

У загальному, Автошкола "Авторуль" є надійним місцем для навчання керуванню автомобілем, з висококваліфікованими інструкторами, сучасним обладнанням та індивідуальним підходом до кожного студента.

Контакти: (097) 160 5757.

Адреса: вул. Котляревського, 12.

Наш Facebook.

Наш Instagram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АВТОШКОЛА #АВТОРУЛЬ #БОРИСПІЛЬ #КУРСИ #ВОДІННЯ
Оголошення
live comments feed...