Новини компаній
10:33, 9 лютого 2023 р.

Найкращі под системи (вейп)

Новини компаній

З початку, індустрія електронних цигарок почалась тоді як заснувалися перший виробник по виробництву таких приладів як — “Вейп”(електронна сигарета), принцип дії такий же як і в одноразок, нагріваючий елемент випаровує рідину на ватці створюючи густий дим та доставляючи нікотин в організм людини. 

Різниця одноразок у тому, що вони не потребують широких знань про опір спіралі, база рідини та все інше, а також в рази компактніші, зручність у використанні. 

Прибати електронну сигарету можна тут https://cloudstore.com.ua/pod-systemy

Найкращі под системи (вейп), фото-1

На даний час, покоління такого продукту як вейпи, вже давно пройшло, давши дорогу новій ері пристроїв. Ера под систем або одноразові електронні сигарети(в кругу вейперів — одноразки), пару років тому про такі пристрої навіть нічого і не знали. Хоча досі люди які парять вейпи, не перейшли на под системи, та багато з них навіть не бажають змінювати свій вейп на зручнішу под систему, одна із головних причин це те, що вони не знають яку под систему їм вибирати або думають, що їхні пристрої такі ж самі як і под системи, тому сенсу замінювати пристрій не має.

Отож, правдива ця інформація чи ні? Саме на ці питання та інші ми відповімо нижче у статті.

Що таке pod-система?

POD система — це сучасний пристрій для паріння, перевагу вибору якому надали мільйони людей по всій планеті, забуваючи по трохи про звичайні цигарки через свої суттєві переваги вже над молодшим братом по цеху — вейпу, а складається він з наступних сегментів:

 1. Акумуляторного блоку. Розрядився, це ви почуєте рідко;

 2. Картриджа.

Навіть на етапу цьому етапові опису все ну дуже просто, адже лише картридж та акумулятор який його живить. Картридж основна частина, механізм який виконує роль резервуара для рідини та одночасно випарної камери завдяки вбудованому нагріваючому елементу, який випаровуватиме рідину під час затягування. 

Поди бувають двох видів, це закрити тип та відкритий.

Відкритого типу — картридж являє собою порожню місткість для рідини, та подальшою можливістю його заправки рідиною.

Та аби у вас не траплялось протікань, в комплекті завжди має заглушку, яка з легкістю відривається і так само закривається захищаючи від протікань.

Закритого типу — відразу ж постачається заправленим, через те, що не має функції як у відкритого типу заправляти картридж. Тому після повного його використання, залишається замінити, та просимо вас утилізовувати його, не викидайте регулярно картриджі та інші компоненти под систем у сміття, це небезпечно та може призвести за займання.

В загалом за власним бажанням і певних умінь його можна зарядити та заправити, якщо закінчилася рідина, але в такому разі він буде плюватися та протікати рідиною. 

Чим под система краща за вейп?

На думку нашої команди POD система в рази краща ніж вейп, наприклад в тому, що под система -

 • проста та неймовірно зручна у використанні;

 • компактність та легкість системи;

 • у под системи величезне різноманіття ароматів, також можливо обрати смак, з можливістю обрати густоту пару;

 • для под системи Ви зможете підібрати в залежності від ваших потреб міцність нікотину та його тип.

Найкращі под системи (вейп), фото-2

Потужність под систем

Багатьох вейперів, та просто охочих придбати таку одноразку, виникає питання на рахунок потужності под систем, адже вони виглядають компактними, та, на перший погляд, не можуть виробляти багато пару.

 Україна, та і в загалом у світі, ринок под систем мають надзвичайно широкий вибір різних за потужностей моделей. Розробники своїх девайсів обдарували свої под системи різними потужностями від 5 до аж 30 ватів, це також один із ключових пунктів чому POD системи набрали таку популярність, адже у людей має можливість вибрати девайси для паріння який буде підходити по усім індивідуальним параметрам. 

Адже такий компактний та легкий девайся який отримав таку велику потужність для своїх розмірів — не може не зацікавити та дасть проявити свою індивідуальність завдяки дизайну.

Топ Под систем

Маєте намір придбати собі нову под систему, чи свою першу? Найкращим варіантом буде вибрати один із цих пристроїв:

 1. Aegis Nano.

 2. Jellybox Nano X.

 3. Pasito 2.

 4. Elf bar.

 5. Aegis Hero.

 6. Smoant Charon Baby Plu.

 7. Drag X Pro.

 8. Rincoe Manto AIO.

 9. Vaporesso Xros.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...