• Головна
  • Транспортування лежачих хворих
Новини компаній
11:21, 16 січня 2023 р.

Транспортування лежачих хворих

Новини компаній

Лікувальний процес прикутого до ліжка пацієнта не завжди здійснюється вдома або в одному медзакладі, іноді потрібне перевезення лежачих хворих до нового місця проходження лікування. Непрофесійно організований процес погіршить стан пацієнта, зашкодить його здоров'ю і може загрожувати летальним кінцем.

Транспортування хворих по Києву та Україні може також знадобитися, якщо ви міняєте місце проживання і вам необхідно доставити літню людину або члена сім'ї, який зараз потребує медичного догляду.

Транспортування лежачих хворих, фото-1

Як здійснюється процес транспортування хворих, прикутих до ліжка

Серед усіх видів перевезення хворих, транспортування лежачих вважається найскладнішим. Часто це пов'язано з тим, що від якості перевезення безпосередньо залежить життя людини.

Перевезення подібного типу потрібне в декількох випадках:

  • З однієї медичної установи в іншу. Необхідне в тому разі, коли людині призначено хірургічне втручання або інший вид складного лікування, яке недоступне в лікарні, де вона перебувала на лікуванні.
  • Транспортування лежачих хворих від невеликого населеного пункту до міста. Потрібне в тих випадках, коли рекомендована складніша діагностика в одному або декількох спеціалізованих медичних установах.
  • Екстрене транспортування, до якого можна віднести доставлення пацієнтів у спеціалізованих каретах швидкої допомоги.
  • Транспортування з лікарні додому.
  • Транспортування в аеропорт, на залізничний вокзал.

Перевезення подібної категорії пацієнтів обов'язково здійснюється в супроводі медичних працівників, здатних надати екстрену або реанімаційну допомогу в разі потреби.

Підготовчі заходи

Транспортування подібної категорії пацієнтів потребує попередньої підготовки. Виняток становлять лише екстрені ситуації. Перед тим, як перевести хворого до місця призначення, фахівці проводять цілий комплекс заходів:

  • оцінка психічного, фізичного стану хворого;
  • аналіз ситуацій на дорозі на шляху прямування транспортного засобу до місця призначення;
  • стан дорожнього покриття;
  • під'їзні шляхи в місці посадки й висадки лежачого хворого.

Для транспортування виділяється спеціалізований автомобіль, у якому є спеціальне місце для пацієнта, персоналу, необхідне обладнання. Це дає можливість медичним працівникам вживати певних заходів ще до того часу, поки пацієнта буде доставлено до місця призначення. Щоб транспортування лежачих хворих здійснювалося без ризику погіршення здоров'я, надається тільки спеціалізований транспорт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...