• Головна
  • Коли потрібна імплантація зубів
Новини компаній
09:23, 14 грудня 2022 р.

Коли потрібна імплантація зубів

Новини компаній

Проблема втрати зубів доволі поширена. Щодня з нею стикаються тисячі людей. Та нажаль не всі з них розуміють, до яких саме наслідків це може привести. В більшості випадків, про імплантанти зубів в Ірпені люди задумуються тільки через страх того, що посмішка буде виглядати погано. А в тому випадку, коли дірку на місці зуба не видно та це ніяк не впливає на естетику, люди не спішать щось робити.

Нажаль, втрати декількох зубів – це серйозна проблема. Навіть коли мова йде лише про один втрачений зуб, потрібно як можна швидше зайнятися відновленням цілісності зубного ряду.

Коли потрібна імплантація зубів, фото-1

Можливі наслідки

Відсутність навіть одного зуба може привести до:

  • Деформацію усього зубного ряду.
  • У місці видалення зменшиться обсяг кісткової тканини.
  • Проблем з порушенням прикусу.
  • Переводом жувального навантаження на інші зуби, через що вони також можуть зламатися чи пошкодитися.

Якщо мова йде про втрату одразу кількох зубів, наслідки можуть бути ще більш помітними. Це може привести до порушення дикції і навіть змінити рис обличчя. Через це людина буде виглядати старішою та більш стомленою.

Найбільш прогресивною процедурою, яка дозволяє відновити цілісність зубного ряду вважається саме імплантація. Вона безпечна, має низький рівень травматичності та дає можливість швидко вирішити проблему.

Які переваги має імплантація зубів

При імплантації зубів в кістку щелепи встановлюється штучний корінь, вироблений з титану. Зверху встановлюється коронка. Стоматологічна клініка в Ірпені робить імпланти такої високої якості, що їх неможливо відрізнити від справжніх зубів. Причому як візуально, так і функціонально.

Встановлювати імпланти можна після того, як людина досягає віку в 18-20 років. Це пов’язано з тим, що тільки в цей період повністю закінчилося формування і зростання кісткової тканини. Обмежень по максимальному віку, коли можна ставити імпланти – не існує. Тому навіть пацієнти похилого віку можуть сміливо скористатися такою можливістю, якщо не мають протипоказань за станом здоров'я.

Слід зазначити, що спеціалісти рекомендують імплантувати зуб відразу після втрати. Але не варто сильно переживати, якщо з якихось причин це не вдалося зробити вчасно. Звернутися до спеціаліста та вирішити проблему можна будь-коли.

До основних переваг імплантації можна віднести:

  • Збереження цілісності сусідніх зубів.
  • Припинення процесів атрофії кісткових тканин.
  • Збереження рівномірного розподілу жувального навантаження на всі ділянки щелепи.
  • Неможливість візуально відрізнити імплант від живого зуба. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...