
08:00, 21 листопада 2022 р.
Повне зникнення світла на Київщині малоймовірне — ДПЕК

Українську столицю добре захищено системами протиповітряної оборони, а тому ймовірність повного відключення світла мала.
Про це стало відомо із коментаря виконавчого директора компанії ДПЕК Дмитра Сахарука в ефірі національного телемарафону.
За його словами, у Києві, на відміну від регіональних систем, велика кількість систем введення та генерації знаходяться у самому місті.
«Тому теоретично, звичайно, можливий такий удар по всіх цих об'єктах, але я думаю, що цей ризик можна прийняти. У нас є ПВО, що покращується, і останні атаки показали, що вона працює набагато краще, ніж було раніше. Ми багато зробили зі зміцнення об'єктів і у нас вже є відновлені об'єкти», — сказав Сахарук.
Відомо, що на сьогодні енергетикам вже вдалося виконати достатній обсяг робіт, щоб стабілізувати ситуацію в системі після масованих атак 15 листопада, завдяки чому відключення світла у вихідні були плановими.
Читайте також:
У ДТЕК готуються, що світла не буде по кілька днів
Ситуація критична: Жителів Київщини готують до тривалих відключень електроенергії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Kentavr Н – потужність нового покоління: трактори на 50 к.с., які змінюють правила гри
Новини компаній
13:00
20 червня
Який з мотоциклів бренду Spark краще для міста? Враховуємо критерії – економія пального, маневреність, дизайн
Новини компаній
11:00
20 червня
Трактор ДТЗ 5354НРХ new – надійний партнер для сучасного фермера
Новини компаній
09:30
20 червня
14:20
17 червня
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
Оголошення
09:31, 10 червня
13
17:09, Сьогодні
15:46, 18 червня
live comments feed...