• Головна
  • Чому люди вживають алкоголь та в чому його небезпека?
Новини компаній
10:39, 18 листопада 2022 р.

Чому люди вживають алкоголь та в чому його небезпека?

Новини компаній

Ми звикли вживати спиртні напої по всяких випадках. Коли радіємо чи сумуємо, для того щоб розслабитися чи набратися сміливості. Навіть проста вечеря в ресторані не обходиться без келиха вишуканого вина. Але, ці скромні, на перший погляд звички, можуть перерости в регулярні прийоми алкоголю та залежності організму від етанолу.

В статті ми розповімо, чому люди звикають до спиртного та якої шкоди воно завдає організму. Та чому так важливо вчасно звертатися до лікарів, які проводять лечение алкоголизма в Борисполе при перших симптомах алкозалежності.

Чому люди вживають алкоголь та в чому його небезпека?, фото-1

Чому одні п’яніють швидко а інших спирт «не бере»?

Майже кожен вважає, що алкоголь допомагає розслабитися, отримати задоволення, набратися сміливості, чи навіть виступає як вид відпочинку. За стан ейфорії та її тривалість відповідають 2 типи ферментів - швидкий і повільний. Володарі першого типу майже не п’яніють та не втрачають рівноваги, але з плином певного часу їм стає дуже зле. Справа у тому, що ферменти здатні швидко руйнувати алкоголь, а от продукти розпаду не встигають. Останні накопичуються у великій кількості і перетворюються на токсини, призводячи до кепського самопочуття.

А от завдяки повільній дії етанол чинить наркотичний ефект дуже тривалий час, що притуплює всі почуття і роботу мозку. Проблема у тому, що залежними стають власники обох типів, перші тому, що можуть пити і залишаться при розумі, другі - перехиляють келих для отримання певних відчуттів.

«Пивна куртка» - небезпека для життя

Найпоширеніший спосіб не замерзнути на вулиці – випити склянку спиртного, яке начебто має зігріти. Але це далеко не так. При дії алкоголю на поверхні нашого тіла розширюються судини, кров швидко прибуває і ми відчуваємо тепло, яке віддають внутрішні органи. Нам стає жарко і ми навіть можемо зняти одяг. Саме це і називається феноменом «пивної куртки».

У зв’язку з тим, що шкіра та кінцівки дуже швидко втрачають тепло на холоді, відбувається різка втрата необхідної температури у всьому організмі. Що призводить до високого ризику ймовірного переохолодження. Також алкоголь уповільнює дію мозку, що в свою чергу, знижує тривожність та блокує захисну функцію організму від холоду (тремтіння). Людина розслабляється, відчуває сонливість та навіть може заснути на морозі, що призведе до сильного переохолодження. Саме тому вкрай важливо своєчасний вывод из запоя Борисполь, щоб людина ні в якому разі не потрапила у подібну ситуацію.

Чому варто лікувати алкозалежність?

Деякі люди вважають, якщо мати свою норму, то шкоди для здоров’я при вживанні алкоголю не буде. Немає різниці в якій кількості спирт потрапляє в організм, він все одно залишає свій «слід». Регулярне вживання, навіть в маленьких дозах, призводить до звикання та залежності. А далі це переростає в неконтрольовану жагу й збільшення порцій випитого. Кожна краплина руйнує клітини мозку та порушує роботу практично всіх органів, погіршує пам'ять та якість крові, гальмує реакції та сприйняття реальності, навіть змінює гени та призводить до розвитку тяжких невиліковних патологій.

По-перше у алкоголіка страждає нервова система, він не може сам зрозуміти, що вже потрібна допомога. Тому дуже часто такі люди відмовляються від лікування, а їх звичка призводить до довготривалих запоїв, абстинентный похмільного синдрому та:

  • Галюцинацій, алкогольного делірію, білої гарячки.
  • Блювання, що знесилює організм.
  • Припадків подібних на епілепсію.
  • Стану психозу та нервової збудженості.

В решті решт така людина стає небезпечна не лише сама для себе, але й для близьких та оточуючих. Бувають навіть такі стани, коли хворий може заподіяти шкоду собі чи близьким, що призведе до летального випадку. Тому варто завчасно звертатися в спеціалізовану клініку до наркологів, які спираючись на стан здоров’я пацієнта, стадію сп’яніння та наявність супутніх патологій, використовують сучасні методики для лечение алкоголизма Борисполь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...