
18:12, 4 жовтня 2022 р.
Поліцейські Бориспільщини задокументували ДТП за участі водія напідпитку

В понеділок, 3 жовтня, близько 20-ї години, на автодорозі Північно-східний об'їзд міста Києва сталася автопригода.
За попередніми даними, 33-річний водій «Chevrolet», знаходячись в стані алкогольного сп‘яніння, виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з вантажівкою.
Працівники відділу реагування патрульної поліції викликали на місце події медиків для надання допомоги кермувальнику легковика, проте останній від госпіталізації відмовився.
За фактом ДТП правоохоронці склали адмінматеріали [ст. 124 та ст. 130 КУпАП], повідомляє Бориспільське РУП.
Поліцейські Київщини вкотре попереджають водіїв не сідати за кермо у стані сп'яніння.
«Керуючи транспортними засобами напідпитку, ви наражаєте на небезпеку не лише себе та пасажирів вашого авто, а інших учасників дорожнього руху! Будьте свідомими та відповідальними», - йдеться у дописі.
Читайте також:
Поліція Бориспільщини щодня вивляє на дорозі п’яних водіїв
В Борисполі після скоєння ДТП водій пішов пити пиво
В Борисполі під час комендантської години вулицями міста їздив п’яний чоловік на скутері
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
13 червня
Концерт Kola на терасі River Mall
Новини компаній
13:00
10 червня
Музика Нета Кінга Коула, комедії "Чорного Квадрата" та Caribbean Disco Party — у червні в Caribbean Club
Новини компаній
11:00
7 червня
Харчишин, Epolets та джаз з Олексієм Коганом: що варто побачити в Pepper’s Club у червні
Новини компаній
09:30
7 червня
13:00
3 червня
17:00
2 червня
12:30
30 травня
Оголошення
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
17:45, 3 червня
live comments feed...