
08:00, 13 липня 2022 р.
В Борисполі водій врізався в електроопору та втік з місця пригоди

У неділю, 10 липня, близько 18-ї години, до поліції надійшло повідомлення що до аварії на вулиці Київський Шлях.
Прибувши за викликом, інспектори з'ясували, що водій авто «HyundaiAccent» наїхав на електроопору та поїхав з місця пригоди.

Поліцейські оглянули прилеглі території й виявили автомобіль ймовірного учасника ДТП. За кермом був 57-річний керманич.
Під час спілкування патрульні виявили у громадянина явні ознаки алкогольного сп‘яніння.

Водій підтвердив, що вчинив ДТП, але тільки після пригоди вживав алкоголь, повідомляє Патрульна поліція Київської області.
Тож патрульні склали на водія протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП), ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) та ч. 4 ст. 130 (Вживання алкоголю після вчинення ДТП) КУпАП і відсторонили його від керування.
Читайте також:
Поліцейські Бориспільщини виявили за тиждень 17 нетверезих водіїв
В Борисполі буйний молодик понівечив чотири автівки
В Борисполі п'яний чоловік визвав патрульних, аби покарати дружину
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
7 серпня
15:00
5 серпня
13:00
5 серпня
Де жителі Борисполя купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
16:42
3 серпня
18:44
15 липня
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
"Обійми не мають діагнозу": в Києві запустили благодійну ініціативу на підтримку людей з інвалідністю
Новини компаній
17:00
2 липня
15:00
22 червня
Оголошення
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня