• Головна
  • Очного навчання в Борисполі не буде
21:00, 6 липня 2022 р.

Очного навчання в Борисполі не буде

Очного навчання в Борисполі не буде

Згідно постанови Кабінету Міністрів України, навчання в усіх школах країни почнеться 1 вересня.

Сьомого червня заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко заявив, що навчання відновиться в очній формі в усіх закладах освіти, в тому числі садочках та школах.

Проте, вже 24 червня з’явилось уточнення: роботу розпочнуть лише навчальні заклади, обладнані бомбосховищами.

«Після отримання стандартів та умов, необхідних для відновлення навчання в очному режимі, ми відразу створили комісію для обстеження навчальних закладів.

Обстеживши лише половину з них тільки у Борисполі, без сільських шкіл, ми зрозуміли, що жодна з наших шкіл не зможе відповідати вимогам, адже будувалися вони за старими нормами, що не передбачали наявності бомбосховищ», — зазначив міський голова Володимир Борисенко.

За словами посадовця, після аналізу ситуації відповідні листи з результатами обстеження та висновком про неможливість відновлення очного навчання були відправлені в Київську ОДА, Бориспільську РВА та Міносвіти.

Була висловлена також пропозиція відновлення очного навчання лише для початкових класів (лише таку кількість дітей можуть вмістити наявні в школах підвальні приміщення), хоча й вона сумнівна.

«Ми всі бачимо, куди прилітають ракети. Є випадки потрапляння у школи та дитячі садки. Тому особисто моя думка — ми не маємо права наражати дітей на небезпеку», — підкреслив Володимир Борисенко.

«Вісті»

Читайте також:

Як допомогти людям, які опинились під завалами?

На території Бориспільського району розпочали планові фільтраційні заходи

Мешканець Бориспільщини намагався втекти до Румунії, щоб уникнути мобілізації

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#СУСПІЛЬСТВО #ШКОЛА #НАВЧАННЯ #ВІЙНА #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...