
08:00, 30 травня 2022 р.
На Київщині продовжили комендантську годину

Комендантська година на території Київської області продовжується ще на тиждень, повідомляє Патрульна поліція Київщини.
Так, комендантська година діятиме щодня упродовж 29 травня - 5 червня із 23-ї до 5-ї години ранку.
Нагадуємо, під час комендантської години забороняється:
- перебувати на вулиці та в інших громадських місцях;
- переміщатися транспортом або пішки.
Виключення — наявність спеціальної перепустки встановленого зразка та посвідчення особи.
«Мешканці Київщини, просимо вас бути пильними та обережними. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, чітко дотримуйтеся розпоряджень щодо громадського порядку», - йдеться у дописі.
Читайте також:
Воєнний стан і мобілізацію в Україні хочуть продовжити до кінця літа
В Борисполі за ніч патрульні виявили 8 порушників комендантської години
В Броварах затримали двох мародерів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
22 червня
Caribbean Club і Pepper's Club у червні: від вар'єте «Рояль» до благодійних концертів #НаШапку
Новини компаній
17:00
5 червня
09:00
27 травня
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
Оголошення
13:27, 17 червня
2
13:27, 17 червня
3
15:09, 22 червня