
16:00, 17 січня 2022 р.
В аеропорту «Бориспіль» затримали «терориста»

Днями, до поліцейських роти тактико-оперативного реагування аеропорту звернулися громадяни з повідомленням що до чоловіка, який погрожує здійснити теракт.
Прибувши на місце, інспектори виявили 27-річного іноземця-«терориста». Під час поверхневої перевірки чоловіка заборонених обігом речовин та предметів правоохоронці не виявили. В ході бесіди громадянин зізнався, що вигадував чутки про теракт, але наміру пояснити не зміг.

Порушника доставили до лінійного відділу Бориспільського РУП для складання адміністративних матеріалів, а саме: протокол затримання згідно зі ст. 261 та протокол за ст. 173-1 (Поширювання неправдивих чуток) КУпАП.
Читайте також:
В «Борисполі» прикордонники майже кожного дня виявляють у туристів наркотичні «сувеніри»
За два дні в «Борисполі» виявили 11 осіб з підробленими COVID-сертифікатами
Прокуратура викрила двох посадовців митного поста «Бориспіль» у отриманні хабара
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
7 серпня
15:00
5 серпня
13:00
5 серпня
Де жителі Борисполя купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
16:42
3 серпня
18:44
15 липня
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
"Обійми не мають діагнозу": в Києві запустили благодійну ініціативу на підтримку людей з інвалідністю
Новини компаній
17:00
2 липня
15:00
22 червня
Оголошення
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня
14:50, 2 серпня