Новини компаній
12:00, 13 грудня 2021 р.
Надійне джерело

Кращі скульптори України

Новини компаній
Кращі скульптори України

Кращі скульптори України — Роман Москаленко, скульптури які вражають!

Справжній скульптор завжди у своїй роботі залишає свою частку та стан душі. Це неймовірний процес, коли митець єднається зі своїм творінням. Такий симбіоз створює надзвичайно красиві твори в сучасній українській скульптурі.

Роман Москаленко - скульптор, який виходить за рамки звичайних стандартів і норм. Його роботи відрізняються особливою екстравагантністю та вишуканою красою, яка приковує не тільки око, а й западає в глибину душі.

Кращі скульптори України, фото-1

Відомі скульптори

Роман, володіє не тільки особливим баченням прекрасного, а й унікальними техніками, які зачаровують. Однією з таких технік є лайфкастинг. Відомим серед інших українських скульпторів, скульпторів Європи та світу, Роман став створюючи надзвичайно чуттєві жіночі скульптури в техніці лайфкастинг.

Процес створення та результат шокує навіть найбільших фахівців та поціновувачів мистецтва сучасної скульптури.

Лайфкастинг — стильний, ніжний та ексцентричний спосіб створення скульптури з реального жіночого тіла. Технологія передбачає заливку з тіла, що дозволяє точно передати всі вигини та пластику. Навіть в такій сучасній техніці, Роман запровадив своє новаторство, яке полягає в можливій стилізації форм та нанесенні на скульптуру декоративних та дорогоцінних металів.

Видатні скульптори України

Студія дизайну Романа Москаленка, крім роботи із дизайн проектами займається виготовленням різноманітного унікального декору. Одним із напрямків такого декору є виготовлення скульптури на замовлення в Україні. Скульптури Романа впізнавані далеко за межами України, хоча і створюються вони саме тут.

В сучасній українській скульптурі Роман Москаленко однозначно є найбільш видатним скульптором сьогодення. Роботи Романа досить кардинально відрізняються від інших скульпторів, як з візуальної сторони, так із боку технологічних процесів у виготовленні скульптури.

Інші техніки виготовлення скульптур в рази чи навіть в десятки раз поступаються технологіям в скульптурі з якими працює Роман. Справжні емоції та почуття застигають в формах та образах сучасних скульптурних композицій.

Зробити замовлення та ознайомитись із роботами видатного українського скульптора та дизайнера Романа Москаленка, можна на його сайті, розділ скульптура

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#скульптура #замовити скульптуру #скульптура #дизайн-студія Романа Москаленко
Оголошення
live comments feed...