• Головна
  • Бориспільські пауерліфтери вибороли золоті нагороди на Чемпіонаті Європи
20:32, 7 грудня 2021 р.

Бориспільські пауерліфтери вибороли золоті нагороди на Чемпіонаті Європи

Другий день чемпіонату Європи з класичного пауерліфтингу приніс збірній України дві срібні та бронзову нагороду. Серед переможців — бориспілець Дмитро Бутенко.

За словами його тренера Юлія Ликова, він посів другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 59 кг. Спортсмен зафіксував новий рекорд України серед юнаків у категорії 175 кг у присіданні та здобув малу золоту медаль. Ще одна золота нагорода — за жим лежачи 95 кг, та бронза у тязі 182,5 кг. У сумі триборства Дмитро показав 452,5 кг та виконав норматив майстра спорту України.

Днем раніше, 3 грудня, чемпіонкою Європи серед дівчат у ваговій категорії до 47 кг з результатом 280 кг у сумі трьох вправ, встановивши рекорд Європи в становій тязі 140 кг, стала ще одна бориспілька — Лєра Мустафіна. Також вона вперше виконала норматив майстра спорту України.