
08:00, 26 листопада 2021 р.
В Борисполі патрульні «на гарячому» взяли злодія

У четвер, 25 листопада, близько 5-ї години ранку патрульні отримали виклик щодо незаконного проникнення до житла на вулиці Панаса Мирного.Заявниця повідомляла, що в сусідському будинку на прибудинковій території ходять невідомі люди та присвічують ліхтариками.

Прибувши за адресою, інспектори оглянули територію,але підозрілих осіб не виявили.Проте, за деякий час патрульні помітили як до виходу з подвір'я прямує чоловік, а помітивши правоохоронців стрімко почав тікати.
Патрульні затримали втікача. Ним виявився 33-річний мешканецьКиєва. При поверхневому огляді інспектори виявили у чоловіка банківську карту на ім'я власниці будинку та шапку-маску.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу.
Читайте також:
В Бориспільському районі чоловік вкрав на АЗС алкоголь за 3000 грн
В Борисполі хлопець хотів звинуватити знайому у крадіжці 5000 доларів, але «передумав»
В Борисполі викрали громадянина Латвії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
19:00
12 лютого
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
Оголошення
14:01, 15 березня
19:38, 18 березня
54
14:01, 15 березня