
16:17, 28 жовтня 2021 р.
На Бориспільщині у ДТП постраждала дитина

В середу, 27 жовтня, близько 20-ї години поблизу села Єрківці сталася аварія з постраждалими.
На місці пригоди слідчі встановили, що на автошляху Бориспіль-Дніпро 36-річний житель Харківської області, керуючи автомобілем «Mazda», допустив зіткнення з авто «Skoda» під керуванням 45-річного чоловіка.

В результаті автопригоди 8-річна дівчинка, яка перебувала в автівці «Skoda», отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому ключиці. Дитину доставлено до Броварської лікарні для надання медичної допомоги.

Правоохоронці встановлюють всі обставини події.За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
В Бориспільському районі п’яний водій збив людину на узбіччі та втік
На Бориспільщині під колесами потяга загинув чоловік
Поблизу Борисполя сталася смертельна ДТП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Київ у русі: як встигати за ритмом столиці разом з Opti 579
Новини компаній
11:29
27 січня
Дизельне пальне від EURO 5 не замерзає
Новини компаній
17:00
23 січня
15:00
22 січня
В Броварах оживуть велетні, тролі та магічні істоти
Новини компаній
13:00
21 січня
АЗС EURO 5 працюють у режимі «Пунктів незламності»
Новини компаній
17:00
15 січня
Джаз, вар’єте й темний фольк: січень без жанрових рамок у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
8 січня
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня 2025 р.
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня 2025 р.
Оголошення
19:18, 19 січня
54