
18:17, 5 жовтня 2021 р.
В Борисполі зупинили авто, що перебувало у розшуку

Минулими вихідними 17 водіїв Київщини отримали від правоохоронців протокол за керування у стані сп’яніння, повідомляє Патрульна поліція Київської області.
Так в суботу, 2 жовтня, близько 4-ї ранку бориспільські патрульні помітили авто «Ford Transit», яке перебувало в орієнтуванні.
Під час спілкування з 40-річним керманичем інспектори виявили у громадянина явні ознаки алкогольного сп‘яніння. Огляд за допомогою приладу «Drager» показав 1.17 проміле алкоголю в крові.

Патрульні склали на правопорушника протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп‘яніння) КУпАП та відсторонили його від керування.
Читайте також:
В Бориспільському районі п’яний водій збив людину на узбіччі та втік
Протягом дня на Бориспільщині сталися дві автопригоди
Трагедія на Бориспільщині: в ДТП загинули дитина і водій
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
7 серпня
15:00
5 серпня
13:00
5 серпня
Де жителі Борисполя купують нерухомість за кордоном
Новини компаній
16:42
3 серпня
18:44
15 липня
Caribbean Club і Pepper's Club у липні: великі шоу, джаз, #НаШапку та живі виступи українських артистів
Новини компаній
17:00
8 липня
"Обійми не мають діагнозу": в Києві запустили благодійну ініціативу на підтримку людей з інвалідністю
Новини компаній
17:00
2 липня
15:00
22 червня
Оголошення
18:29, 31 липня
10:38, 5 серпня
10:43, 5 серпня
12