
17:08, 23 вересня 2021 р.
На Бориспільщині виявили три гектари конопель

На території одного з полів у Бориспільському районі правоохоронці виявили посів конопель. На площі близько 3,5 гектара поліцейські нарахували майже 100 000 рослин коноплі. Вартість виявленої наркосировини за цінами «чорного» ринку становить понад 20 мільйонів гривень.
Відібрані зразки вилучені та були направлені до Київського НДЕКЦ МВС України для проведення відповідних експертних досліджень. Решту рослин знищено.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. На даний час тривають оперативно-розшукові заходи спрямовані на виявлення осіб, причетних до незаконного посіву нарковмісних рослин, повідомляє Національна поліція.
Читайте також:
У Борисполі майже тиждень шукають безвісти зниклу жінку
На Бориспільщині, поблизу села Ревне, сталася смертельна ДТП
В «Борисполі» іноземець намагався «купити» дозвіл на в’їзд в Україну
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
 Останні новини
 13:00 
 27 жовтня 
 Region Auto Service – професійний сервіс, який повертає вашому авто силу, комфорт і надійність 
Новини компаній
 15:00 
 24 жовтня 
 15:00 
 21 жовтня 
 Що робить жінку щасливою у XXI столітті? Ukrainian Woman Forum 
Новини компаній
 17:00 
 6 жовтня 
 Pepper’s Club у жовтні: від джазу й триб’ютів до квартирників і благодійних стендапів 
Новини компаній
 17:00 
 1 жовтня 
 Дискотеки, мюзикли, бродвейський імпровіз та TikTok-хіти: жовтнева афіша Caribbean Club 
Новини компаній
 13:00 
 1 жовтня 
 11:24 
 30 вересня 
 Оголошення
08:53, 29 жовтня
20:12, 27 жовтня
08:53, 29 жовтня
09:59, Вчора
09:59, Вчора
3