• Головна
  • Вартість проїзду в Борисполі збільшиться майже вдвічі
12:17, 29 липня 2021 р.

Вартість проїзду в Борисполі збільшиться майже вдвічі

Вартість проїзду в Борисполі збільшиться майже вдвічі

Вартість проїзду в Борисполі зросте з 6 до 10 грн. Про це повідомив Виконавчий комітет Бориспільської міської ради. Зазначається, що перехід відбуватиметься поступово: до вересня проїзд коштуватиме 8 грн, а після — 10 грн. У навчальний час школярі, показавши учнівський квиток, їздитимуть зі знижкою 50%, пільгові категорії — як і раніше.

«Річ у тім, що в Борисполі востаннє тарифи на перевезення переглядалися 4 роки тому. За цей час збільшилася мінімальна заробітна плата, вартість послуг, запчастин та пального. Через це перевізники постійно наголошували на тому, що здійснювати маршрутні перевезення містом з тарифом 6 грн — економічно не вигідно. Маршрути — скасовували, на конкурс не набиралося учасників — і зрештою виникла проблема з перевезеннями людей», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що завдяки збільшенню вартості проїзду всі маршрути знову функціонуватимуть. Як це було до карантинних обмежень. Більшість договорів із перевізниками завершуються у 2022 році. На новий конкурс виставлятиметься вже удосконалений договір з вимогами до зовнішнього стану маршруток, технічної справності, з можливістю безготівкового розрахунку тощо.

Рішення виконавчого комітету набере чинності після опублікування у друкованих засобах масової інформації, але не пізніше, ніж за 10 днів.

Читайте також:

У Бориспільському районі до центрів вакцинації громадян доставлятимуть на шкільних автобусах

На Бориспільщині мобільні бригади здійснюють щеплення в селах

Тепер гарантію на побутову техніку можна отримати в електронному вигляді

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ПРОЇЗД #ТАРИФИ #ПІДВИЩЕННЯ
Оголошення
live comments feed...