
08:00, 6 липня 2021 р.
В Борисполі вакцинацію від ковід проводитимуть в кінотеатрі «Європа»

Як повідомив керівник міської первинки Євгеній Черенок на плановій нараді у міського голови, відсьогодні планується відкрити центр масової вакцинації у будівлі нині непрацюючого кінотеатру «Європа».
За його словами, реєстрація буде проходити на першому поверсі, а саме щеплення — на другому. Наразі проведено підготовчі роботи, перевезено з Бориспільського академічного ліцею обладнання.
Так, сьогодні, 6 липня, із 9-ї до 15-ї години в кінотеатрі ревакцинуватимуть другою дозою Пфайзер. Щеплення першою дозою не планується, але можливе за умови, якщо залишаться невикористані дози вакцини.
В суботу і неділю, 10 та 11 липня, проводитиметься вакцинація першою дозою Коронавак. Запис на вакцинацію не потрібен, діятиме жива черга.
Читайте також:
В Бориспільській БКЛ реконструювали приймальне відділення
Бориспіль отримає нові автомобілі швидкої допомоги
На Бориспільщині розпочався капітальний ремонт дитячого садка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що робить жінку щасливою у XXI столітті? Ukrainian Woman Forum
Новини компаній
17:00
6 жовтня
Pepper’s Club у жовтні: від джазу й триб’ютів до квартирників і благодійних стендапів
Новини компаній
17:00
1 жовтня
Дискотеки, мюзикли, бродвейський імпровіз та TikTok-хіти: жовтнева афіша Caribbean Club
Новини компаній
13:00
1 жовтня
11:24
30 вересня
Прописка в Деснянському районі столиці
Новини компаній
09:30
19 вересня
17:00
17 вересня
11:00
15 вересня
Оголошення
18:05, 12 жовтня
21:07, 9 жовтня
28
11:56, Вчора
1
13:37, 8 жовтня