
12:35, 5 липня 2021 р.
В Борисполі правоохоронці розшукували п’яного водія

В суботу, 3 липня, вночі на спецлінію «102» надійшло повідомлення щодо п’яного водія. Небайдужа громадянка розповіла правоохоронцям, що бачила як чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння сів за кермо та поїхав у бік вулиці Київський Шлях.
Встановивши номерні знаки автомобіля, орієнтування передали всім екіпажам поліції. Незабаром інспектори виявили вказаний транспортний засіб та зупинили його. За кермом перебував 42-річний чоловік, який погодився пройти огляд на стан сп’яніння. Результат — 1,5 проміле.
На керманича винесли постанову за ч. 5 ст. 121 (Порушення правил користування ременями безпеки) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП. Автомобіль евакуювали на штрафмайданчик.
Патрульна поліція Київської області
Читайте також:
В Бориспільському районі п’яний водій збив людину на узбіччі та втік
На автодорозі Бориспіль-Яготин внаслідок ДТП загинула дівчина
На Бориспільщині протягом кількох годин зупинили трьох нетверезих водіїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
Оголошення
09:37, 8 травня
18:51, Вчора
10:27, 6 травня