
08:00, 23 червня 2021 р.
На Бориспільщині керівнику навчально-спортивної бази повідомлено про підозру

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Бориспільської окружної прокуратури Київської області повідомлено про підозру заступнику генерального директора однієї з навчально-спортивних баз у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 3 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна, вчиненого повторно, шляхом зловживання службовим становищем).
За даними слідства, зловживаючи своїм службовим становищем, посадовець вчинилапривласнення майна, а саме грошових коштів на загальну суму 300 000 гривень, які були виділені із державного та місцевого бюджету дляпроведення спортивних заходів.
Наразі проводяться необхідні слідчо-розшукові дії. За скоєне підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
Читайте також:
В Борисполі продали землю разом із багатоповерхівкою та її мешканцями
На Бориспільщині судитимуть матір дітей, які провалилися у вигрібну яму
На Бориспільщині розпочався капітальний ремонт дитячого садка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Be Wine International
Wine Show: Age of Art
Новини компаній
17:00
9 травня
Агротканина проти бурʼянів — дієвий спосіб на довгі роки
Новини компаній
13:06
9 травня
Тіна Кароль, Ірена Карпа та Фактично Самі, Dantes та інші: кого послухати у травні у "В’ява"
Новини компаній
13:00
8 травня
15:00
7 травня
Ukrainian gastro show: "Спадщина майбутнього" – головна подія про нову українську кухню
Новини компаній
11:00
23 квітня
Весна на Співочому: у столиці відкрили казковий Парк Легенд
Новини компаній
13:00
21 квітня
Оголошення
13:40, 9 травня
13:40, 9 травня
13:40, 9 травня
12:42, 7 травня
live comments feed...