
17:25, 27 травня 2021 р.
Під Борисполем поліція затримала чоловіка з наркотиками у кишені

Сьогодні, 27 травня, близько 1-ї години ночі на 33 км автодороги Київ — Харків бориспільські патрульні оформляли ДТП. До одного з учасників автопригоди приїхав знайомий за кермом легковика Hyundai Sonata. Спілкуючись з ним, інспектори помітили у чоловіка явні ознаки наркотичного сп’яніння.
Пройти перевірку в медичному закладі 28-річний водій погодився. Результат — позитивний. Також під час поверхневої перевірки патрульні виявили у порушника два пакетики з порошкоподібною речовиною білого кольору, ймовірно, наркотичною.

Охоронці правопорядку склали на водія протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп’яніння) КУпАП. Для вилучення речовин та надання правовової кваліфікацї діям громадянина інспектори викликали слідчо-оперативну групу.
Патрульна поліція Київської області
Читайте також:
В Борисполі жінка опинилася під автобусом через власну неуважність
У ДТП в Бориспільському районі постраждало чотири людини
В Борисполі затримали групу крадіїв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
Оголошення
14:01, 4 травня
13:09, 4 травня
18:42, Вчора
17:28, 8 травня
54