• Головна
  • Лікар-психотерапевт Галіновський: лікування алкоголізму, нікотинової залежності та ожиріння
12:05, 28 травня 2021 р.

Лікар-психотерапевт Галіновський: лікування алкоголізму, нікотинової залежності та ожиріння

Лікар-психотерапевт Галіновський: лікування алкоголізму, нікотинової залежності та ожиріння

У кожного з нас є слабкості. Деякі з них цілком безпечні і не заважають повноцінному життю. Але є й ті, що з часом руйнують долю не лише того, хто не зміг впоратися зі спокусою, а й тих, хто його оточує і любить.

Алкоголізм – це хвороба, здатна знищити на своєму шляху усе: здоров’я, кар’єру, стосунки з близькими, бажання жити та розвиватися. У більшості випадків впоратися з недугом самостійно майже неможливо. Адже, окрім безпосередньо самої залежності, існує безліч психологічних та соціальних факторів, що «затягують» хворого назад.

Якщо у вашу сім’ю прийшла така біда, якщо ви бачите, як близька вам людина руйнує своє життя через алкогольну залежність, не гайте часу! Пам’ятайте: кожен зайвий рік, проведений у вживанні, невпинно наближає залежного до трагічного кінця.

Лікар-психотерапевт Валерій Галіновський пропонує своїм пацієнтам лікування від алкоголізму, паління та ожиріння шляхом кодування під гіпнозом. Даний метод дозволяє позбавитися залежності на довгі роки. Мінімальний термін кодування складає 1 рік. Згідно багаторічних досліджень, зі 100 алкозалежних, які пройшли лікування, 90-92 людини абсолютно не вживають спиртного протягом 3-5 років і більше; 8-10 пацієнтів зі 100 вживають спиртне з різних причин до закінчення терміну кодування. Проте більшість з цих 8-10 людей незабаром знову звертаються до свого лікаря і проходять повторне «кодування» з позитивним результатом.

За роки практики Валерій Галіновський врятував тисячі людей, що гинуть від алкогольної та нікотинової залежності. Повернув в сім’ї чоловіків і дружин, батьків і матерів, синів і дочок їхнім батькам. Доктор Галіновський невпинно підвищує психотерапевтичну майстерність, тим самим допомагаючи людям позбуватися своїх серйозних хвороб - алкоголізму, куріння, ожиріння.

На всі види лікування видається довідка, яка діє 6 місяців. По ній в разі потреби можна абсолютно безкоштовно посилити код або перекодуватися. Довідка завірена і може бути підтвердженням (наприклад для роботодавця) проходження лікування від тієї чи іншої залежності. Пацієнт, який в один і той же день лікує два захворювання (наприклад алкоголізм і куріння) отримує знижку 50% на другу послугу.

Телефони: (096) 261 75 64; (068) 416 07 68; (098) 388 16 77, (068) 902 07 91.

Сайт

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛІКУВАННЯ #АЛКОГОЛІЗМ #ПАЛІННЯ #ОЖИРІННЯ #КОДУВАННЯ #ГІПНОЗ #ГАЛИНОВСЬКИЙ
Оголошення
live comments feed...