• Головна
  • Міські кладовища Борисполя переповнені
16:34, 29 березня 2021 р.

Міські кладовища Борисполя переповнені

Міські кладовища Борисполя переповнені

Станом на сьогодні усі кладовища в Борисполі та районі переповнені, або заповнені на 90%. Вже за рік у Борисполі просто ніде буде хоронити померлих. Новообраний міський голова Борисполя Володимир Борисенко проблему перевантаження як міських, так і сільських кладовищ вважає однією із критичних на сьогодні, пишуть Вісті.

«Рогозівське кладовище, найбільше у Борисполі, заповнене більше ніж на 90%. Максимум, на скільки ще вистачить там місць, до кінця року. Подібна ситуація і на кладовищах сіл. На мою думку, є кілька способів вирішення питання. Перший — розширення. На сьогодні землі за Рогозівським кладовищем та навпроти нього (куди кладовище також можна буде розширити) знаходяться у паях. Загальновідомо, що вже цим літом буде можливість продавати паї, тому з деякими власниками вже зараз ведемо перемовини.

Другий варіант — будівництво крематорію. Зараз їх в Україні лише три: Київ, Харків та Одеса. Це питання не одного дня, воно складне, крім того, це непопулярна серед християн процедура, але вона може стати альтернативним рішенням проблеми із перевантаженням кладовищ. Маю зазначити, що для будівництва крематорію потужностей ОТГ не вистачить. Тому, якщо він і буде колись будуватись, то тільки із залученням до цього процесу КОДА, адже цей об’єкт повинен буде розвантажити все Лівобережжя Київської області.

Третім шляхом вирішення проблеми може бути виділення однієї земельної ділянки для облаштування великого кладовища для всієї ОТГ. Коли завершиться процес інвентаризації і буде розпочато розробку Генерального плану, можна буде з’ясувати, чи є і де така земельна ділянка. Крім того, не відкидаємо варіант приватних кладовищ — зараз такий законопроект знаходиться в розробці», — зазначив Володимир Борисенко.

Читайте також:

В Борисполі іноземець пропонував патрульним хабар

В Борисполі п’яний водій тікав від поліції

В Борисполі створять «Центр життя»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #КЛАДОВИЩЕ #КРЕМАЦІЯ
Оголошення
live comments feed...