
08:00, 15 березня 2021 р.
На Київщині затримали вербувальників наркокур’єрів

Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно 11 осіб за обвинуваченням у вчиненні злочинів, пов’язаних з виготовленням та збутом наркотичних речовин, а також вербуванням українських громадян для роботи наркокур’єрами на території РФ.
Досудовим розслідуванням встановлено, що члени злочинної організації, використовуючи дві нарколабораторії, розташовані в м. Києві та с. Гнідин, займалися виготовленням наркотичних засобів та психотропних речовин у значних обсягах.
Виготовлені наркотики злочинці збували через інтернет-сайти «Ескобар» та «Медуза». Через ці ж сайти зловмисники вербували громадян для перевезення речовин через державний кордон України та для їх збуту на території Російської Федерації.
У ході проведення обшуків за місцем проживання членів злочинної організації та у лабораторіях правоохоронці вилучили понад 13 кг наркотичних засобів та психотропних речовин, близько 400 л прекурсорів, обладнання та інші речові докази.
Пресслужба Київської міської прокуратури
Читайте також:
В бориспільську колонію намагалися провезти наркотики
В Борисполі чоловік «під кайфом» вдерся до чужої оселі та пограбував господарів
На Бориспільщині зупинили водія фури «під кайфом»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Вчора
17:29
31 серпня
15:39
31 серпня
13:52
31 серпня
10:01
31 серпня
Препарати від кліщів для котів: як обрати ефективний захист
Новини компаній
15:00
25 серпня
Мільйон під прикриттям: Еко маркет запускає національну акцію з гарантованими подарунками
Новини компаній
15:00
22 серпня
Оголошення
11:54, 27 серпня
3
15:48, 25 серпня
18
09:52, 28 серпня