• Головна
  • В Борисполі збудують новий пологово-лікувальний корпус
17:44, 3 березня 2021 р.

В Борисполі збудують новий пологово-лікувальний корпус

В Борисполі збудують новий пологово-лікувальний корпус

В Борисполі збудують новий корпус пологового та лікувального відділення по вул. Котляревського, 1-г.

«На території лікарні є пологове відділення, але, на жаль, через недобросовісного підрядника, який не хоче виконувати роботи, це питання нині перебуває в суді і скільки це займе часу – невідомо. Тому було прийнято рішення про будівництво нового пологово-лікувального відділення, яке на рівні другого поверху буде з’єднано галереєю з існуючою будівлею лікувального корпусу. Орієнтовна площа нового корпусу становитиме 2500 кв.м., з них 1500 кв.м. – пологове відділення, а 1000 кв.м. – лікувальне відділення. Проект буде розроблений відповідно до сучасних вимог та нормативів: зі зручними палатами, новітнім обладнанням та ін.»,– розповів заступник міського голови Сергій Лещенко.

Також він зазначив, що збудувати новий корпус виявилося набагато дешевше, ніж реконструювати старий пологовий будинок. Як з’ясувалось, підрядник неодноразово допускав підтоплення підвалу, що спричинило замокнення фундаменту, появу нових тріщин.

«Будівля 1960-го року і вона так на стяжках ще з 1980-х років, тому вона потребує капітального підсилення фундаменту та стін. Тому розглядаємо питання, що старий корпус буде переведений під адміністративну будівлю, аби не перевантажувати додатковим обладнанням», – повідомив С.Лещенко.

Виконавчий комітет Бориспільської міськради

Читайте також:

В школі на Бориспільщині з’явилася «Медіатека»

В Борисполі міськрада затвердила перелік продуктових наборів для потребуючих громадян

На Бориспільщині з’явився підрозділ ГО «Стоп корупції»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ПОЛОГОВИЙ #ЛІКАРНЯ
Оголошення
live comments feed...