• Головна
  • В Борисполі демонтують нелегальну тваринну ферму
20:14, 5 лютого 2021 р.

В Борисполі демонтують нелегальну тваринну ферму

В Борисполі демонтують нелегальну тваринну ферму

В приватному житловому секторі Борисполя ліквідують нелегальну тваринну ферму. Господарство розташоване між вул. Коцюбинського, 172 та Князя Володимира. Звернення невдоволених мешканців до владних інстанцій не приносили бажаних результатів, та після публікації у ЗМІ на проблему звернули увагу.

Скаргу сусідів незаконного фермерського господарства розглянули на виконкомі міської ради. За розпорядженням секретаря Бориспільської міської ради Владислава Байчаса було створено робочу групу із дослідження питання та врегулювання його між мешканцями вулиці та власником ферми, пишуть «Вісті».

«Висновки робочої групи після виїзду на місце: земельна ділянка використовується не за цільовим призначенням, а здійснення на ній сільськогосподарської діяльності з утриманням численного поголів’я тварин та птиці негативно впливає на навколишнє середовище та здоров’я людей. Крім того, від ферми до житлової забудови відсутня санітарно-захисна зона, а споруди збудовані без відповідних дозволів. Виявленні численні порушення санітарних норм та правил забудови, інших законодавчих актів», — зазначив мешканець вулиці Сергій.

За його словами, остання запланована перевірка незаконного будівництва пройшла 28 січня. За підсумками проведених перевірок та зустрічей незаконна господарська діяльність має бути припинена, ферму мають демонтувати протягом року.

Читайте також:

В Бориспільському районі незаконно продали землі на 65 млн грн

На Бориспільщині підпільно розливали лікеро-горілчані вироби

В Борисполі годуватимуть бездомних та нужденних

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ФЕРМА #ЛІКВІДАЦІЯ
Оголошення
live comments feed...