• Головна
  • В Борисполі на оздоровлення та відпочинок дітей виділять 1 млн 200 тис. гривень
18:19, 3 лютого 2021 р.

В Борисполі на оздоровлення та відпочинок дітей виділять 1 млн 200 тис. гривень

В Борисполі на оздоровлення та відпочинок дітей виділять 1 млн 200 тис. гривень

Комітет Бориспільської міськради схвалив внесення змін до Програми відпочинку та оздоровлення дітей Бориспільської міської територіальної громади на 2021-2023 роки. Така необхідність обумовлена збільшенням кількості дітей, які потребують оздоровлення.

«На сьогодні у нас налічується 11 тис. 370 учнів загально-освітніх закладів, що майже на дві тисячі учнів більше, ніж було раніше. Програма, яка створена для забезпечення комплексних заходів щодо оздоровлення і відпочинку учнів, працює не перший рік, але наразі є потреба збільшення коштів на оздоровлення дітей, в першу чергу тих категорій, які потребують особливої уваги та підтримки», - заявила начальник управління освіти і науки Тетяна Павленко.

За її словами, першочергової допомоги потребують 75 дітей, які позбавлені батьківського піклування, 160 дітей-інвалідів, 293 дитини, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, 2386 дітей, які перебувають на диспансерному обліку, 1075 дітей з багатодітних сімей, 19 дітей з малозабезпечених сімей, 11 дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків, 82 дитини із сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах тощо.

Закупівлі путівок здійснюються через систему Prozorrо. В минулому році ціна путівки становила 8 тис. грн, на 2021 рік очікується приблизно 9 тис. грн за путівку. Всього на оздоровлення та відпочинок дітей планується виділити 1 млн 200 тис. грн. Крім того, програмою передбачено організацію відпочинку дітей у таборах з денним перебуванням при закладах загально-середньої освіти. Відпочинок розрахований в середньому на 14 днів.

Вісті

Читайте також:

В Борисполі відкрилася амбулаторія жіночого здоров’я

В аеропорту «Бориспіль» працює пункт ПЛР-тестування та експрес-тестування на антитіла

Бориспільці обрали нового міського голову

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ДІТИ #ОЗДОРОВЛЕННЯ #ПУТІВКИ
Оголошення
live comments feed...