
08:00, 3 лютого 2021 р.
В «Борисполі» соліста гурту «Песняри» не пустили в Україну

У Криму білоруський музикант перебував влітку минулого року, і потрапив туди незаконно, порушуючи порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

Під час спілкування з прикордонниками у пункті пропуску «Бориспіль» він підтвердив факт незаконного в’їзду на півострів, куди, з його слів, потрапив літаком через закритий пункт пропуску «Сімферополь».
За порушення українського законодавства громадянину Білорусізаборонили в’їзд в Україну на 3 роки. Наразі музикант вилетів рейсом до Мінська.
Державна прикордонна служба України
Читайте також:
Прикордонники «Борисполя» зупинили пасажира з підробленим паспортом
У «Борисполі» СБУ блокувало незаконне ввезення партії цигарок на 1,4 мільйони гривень
В «Борисполі» спіймали грабіжника з Прикарпаття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
Оголошення
13:09, 17 квітня
13:25, Сьогодні
16:09, 22 квітня
16:56, 24 квітня
256