• Головна
  • Самі незвичайні скульптури світу
Новини компаній
09:00, 14 січня 2021 р.
Надійне джерело

Самі незвичайні скульптури світу

Новини компаній
Самі незвичайні скульптури світу - дизайн-студія Романа Москаленка

Самі незвичайні скульптури світу - дизайн-студія Романа Москаленка

Самі незвичайні скульптури світу, скульптура з найдавніших часів і до сих пір є одним з найбільш унікальних і красивих творінь людини в мистецтві.  Основне призначення скульптури передача емоцій і багатства людського образу. Такі образи можуть бути дуже багатогранні і як результат творіння скульпторів, це різного роду креативні і незвичайні скульптури світу.

Багатовікова історія скульптури дозволила створити класичний ідеал краси. Скульптури в останні роки стають яскравим акцентом в декорі будинків і великих квартир.

Сучасна скульптура може бути отримана за допомогою самих незвичайних засобів виразності, вона може мати як реалістичну, так і модерністську спрямованість. Тому багато клієнтів бажають бачити в інтер'єрі свого будинку різного роду креативніші скульптури світу. Основною відмінною рисою модерністської скульптури це її творча індивідуальність, їй притаманний епатаж, вона грає на почуттях глядача.

Найкрасивіші скульптури, Дизайн-студія Романа Москаленко

Найкрасивіші скульптури, Дизайн-студія Романа Москаленко

У студії Романа Москаленка пропонують виготовлення скульптур дівчат на замовлення.  Більшість таких скульптур виконані в реалістичному або класичному стилі. Нанесення сучасних текстур робить їх дуже незвичайними незважаючи на реалізм в формах, вони відрізняються витонченістю і в той же час відтворюють тонкий художній образ.

Незвичайні жіночі скульптури

Поєднання незвичайності і реалізму в скульптурі досягається за допомогою з'єднання в композиції різних технологій виготовлення скульптури. Незвичайні жіночі скульптури дуже стильно вписуються в абсолютно різні інтер'єри.

Пропонована жіноча скульптура має форму оголеного торсу, який володіє надзвичайною реалістичністю. Форма таких скульптур досить незвичайна, по тілу йдуть тріщини, що створює відчуття її руйнування, але в той же час на цих тріщинах робиться акцент, за допомогою відтінків і спеціально підібраного кольору.

При погляді на таку скульптуру для глядача відкривається незвичайна краса ліній і контурів оголеного жіночого тіла. Використовуваний метод виготовлення скульптур дозволяє не тільки дуже точно передати особливості форми тіла дівчини, але і її душевний стан.

А підібравши для «живої» скульптури певну позу, можна відобразити її реальні почуття, пристрасть і ніжність. Такі скульптури викликають незвичайне сприйняття у глядача, вони мають легкий акцент еротизму, одночасно стильне сприйняття скульптури додається від холодного покриття металом.

Замовити скульптуру

Скульптури, виконані із застосуванням технік лайфкастинг, не дивлячись на свою реалістичність, дуже незвичайні, вони можуть прикрасити як вітальню в будинку, так і стати характерним елементом декору будь-якого Вашого інтер'єру.

Замовити скульптуру та отримати більше інформації про незвичайні та креативні скульптури, виконані з застосуванням техніки лафкастингу і про саму техніку, Ви зможете знайти на нашому сайті розділі скульптура. Наша дизайн студія відкрита до співпраці, звертайтеся до нас, ми виготовимо найбільш красиві та креативні скульптури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Самі незвичайні скульптури світу #скульптури #замовити скульптуру
Оголошення
live comments feed...