• Головна
  • Бориспільські школярі не потрапили на навчання через ожеледицю
19:44, 11 грудня 2020 р.

Бориспільські школярі не потрапили на навчання через ожеледицю

Бориспільські школярі не потрапили на навчання через ожеледицю

У п’ятницю, 11 грудня, в Борисполі кілька сотень школярів не явилися на уроки у зв’язку з погіршенням погодних умов. Так, адміністрація ЗОШ №3 повідомила, що в закладі з різних причин сьогодні відсутні біля 40% дітей. Гімназія «Перспектива» такої статистики не веде, адже вважає недоцільним через те, що у закладі 8 класів (близько 240 учнів) знаходиться на самоізоляції.

ЗОШ №6 звітує про 318 відсутніх не за станом здоров’я учнів. А ось у міській ЗОШ №7, як вдалося дізнатися в адміністрації закладу, проблем із великою кількістю відсутніх через складні погодні умови сьогодні не було. На навчання не з’явилися лише окремі учні, які проживають у мікрорайоні Нестерівка.

ЗОШ №8мала 37% відсутніх школярів від загальної кількості учнів саме через ожеледицю. Адміністрація Бориспільського академічного ліцею повідомила, що в порівнянні зі старшими учнями, молодша ланка закладу показала сьогодні чудову відвідуваність, але в середньому через лід не з’явилося на заняття по 6 учнів із кожного класу. У той же час ліцей «Дизайн-освіта» звітує про 68 відсутніх із різних причин дітей із 561 учня закладу.

Вісті

Читайте також:

Пілоти відмовились здійснювати посадку літаків через ожеледь на злітних смугах «Борисполя»

Крижана катастрофа: мережу заполонили меми про ожеледь на Київщині

Місія «вижити»: як поводити себе під час ожеледиці водіям та пішоходам

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ШКОЛА #ОЖЕЛЕДЬ
live comments feed...