• Головна
  • В Борисполі батьки виступили проти «дистанційки»
12:00, 4 листопада 2020 р.

В Борисполі батьки виступили проти «дистанційки»

В Борисполі батьки виступили проти «дистанційки»

Вкрай незадоволена дистанційною формою навчання група батьків бориспільських діток початкових класів, об’єднавшись у Facebook, відвідала міське управління освіти та науки, щоб отримати відповіді на свої запитання.

Так, станом на 2 листопада у Борисполі всі заклади загальної, середньої та позашкільної освіти перейшли на дистанційну форму навчання. Таке рішення адміністрації закладів приймали самостійно.

«Ми виконуємо рішення відповідної комісії Київської області. Протокол цього рішення є у вільному доступі на сайті. У документі йдеться: якщо той чи інший населений пункт знаходиться у «червоній зоні», то система освіти має працювати за рекомендованими механізмами», - заявила начальник міського управління освіти і науки Тетяна Павленко.

На закид батьків, що садки працюють, а школи ні, Павленко відповіла аргументом: у садочках після того, як батьки малечу приведуть, діти знаходяться в одному місці – групі. А у школі учні бігають коридорами, переходять з класу в клас, а також вчителі окремих предметів приходять до них на урок, чим можуть створити небезпеку рознесення інфекції.

Батьки незадоволені не лише дистанційною формою навчання. Із їхніх слів, коли вони звернулися до Тетяни Павленко з питанням щодо «дистанційки», вона відповіла їм у грубій формі.

«Ситуація була така: група батьків стояла в приймальній і вимагала від мене відповіді на претензії та питання. Зауважу, що частина з них була без масок. Я зробила зауваження щодо відсутності масок, до цього повідомивши, щоб вони написали звернення і виклали суть проблеми для отримання відповіді», - прокоментувала Павленко.

«Вісті»

Читайте також:

Як в Борисполі навчатимуться школярі з 2 листопада

В Борисполі міські амбулаторії змінюють графік роботи

Протягом доби COVID-19 забрав життя трьох мешканців Бориспільщини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КАРАНТИН #ШКОЛЯРІ #КОВІД #КОРОНАВІРУС #МІСЬКРАДА #БОРИСПІЛЬ
Оголошення
live comments feed...