
19:00, 9 вересня 2020 р.
В Київській області розпочинається кампанія з пероральної імунізації диких тварин

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області із 13 вересня 2020 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.
Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.
«Велике прохання не хвилюватися, побачивши принаду (розмір із сірникову коробку), або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця», - йдеться у повідомленні Київської обласної держадміністрації.
Триватиме кампанія з пероральної вакцинації протягом 7-9 днів, в залежності від погодних умов.
Читайте також:
В лікарні Броварів відмовились надати допомогу дитині
В «Борисполі» викрили масштабну корупційну схему
В Броварах за свавілля покарали майже два десятки поліцейських
В Борисполі зловмисник викрав 4-річну дівчинку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
11:00
25 лютого
Мережа АЗС EURO 5 розширює горизонти
Новини компаній
09:30
21 лютого
19:00
12 лютого
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
Оголошення
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня
12:02, 9 березня