• Головна
  • Сучасний дизайн інтер'єру від студії Романа Москаленко
Новини компаній
12:00, 22 липня 2020 р.
Надійне джерело

Сучасний дизайн інтер'єру від студії Романа Москаленко

Новини компаній
Сучасний дизайн інтер'єру від студії Романа Москаленко

Сучасний дизайн інтер'єру в період розвитку дизайну та архітектури вже не належить тільки до певного вузького стильового напрямку. Якщо раніше можна було сказати, що сучасні стилі це лофт і мінімалізм, а класичні, це що щось середнє між аристократією і трохи застарілою симетрією в формах і структурах, то зараз ситуація повністю змінена і поняття сучасний дизайн має на увазі роботу як в більш молодих архітектурних стилях, так і в більш старих.

Але не в чистому їх вигляді, а в еклектичності з застосування нових методів і підходів в розробці інтер'єрних композицій, застосування сучасних текстур і нових технологій в декоруванні. Фахівці дизайн-студії Романа Москаленко у Чернівцях створюють цікаві інтер'єри елітних будинків і квартир в абсолютно різних стилях, розробляючи стильний і сучасний дизайн інтер'єру.

Сучасний дизайн інтер'єру від студії Романа Москаленко , фото-1

Одним з таких прикладів є дизайн інтер'єру вітальної кімнати в елітному заміському будинку. Дизайн розроблений в стилі арт -нуво з невеликою еклектичністю класичних елементів декору.

Ще однією характерною рисою сучасних елітних інтер'єрів є їх ексклюзивність. Коли інтер'єрні композиції розробляються індивідуально, а не просто копіюються з інших інтер'єрів, то такий дизайн залишатиметься сучасним і стильним значний період часу, адже ексклюзив не старіє, і у нього немає терміну придатності або експлуатації.

Наша дизайн-студія у Чернівцях спеціалізується на розробці дизайн проектів ексклюзивних сучасних інтер'єрів з застосування креативного декору та індивідуального підходу до розробки дизайну інтер'єрних композицій.

Складові сучасного елітного дизайну преміум класу:

• Унікальність декору і ексклюзивність композицій в інтер'єрі.

• Застосування прихованої апаратури і нових технологій в дизайні інтер'єру.

• Поєднання нових технологій із застосуванням ручної роботи в декорі (скульптура, барельєф, настінний живопис, мозаїка, обвуглене дерево і т.д.).

• Застосування світлових композицій або водних інсталяцій (світлодизайн, аквадизайн).

• Дуже стильне поєднання із застосуванням різного роду ілюзій в дизайні інтер'єру.

• Дизайн інтер'єрних композицій, як правило, відокремлює звичайне меблювання і дистриб'юторство меблів від справжнього дизайн-проєкту.

Сучасний дизайн інтер'єру від студії Романа Москаленко , фото-2

Сучасний дизайн вітальної кімнати в квартирі більшою мірою може бути схожий на дизайн інтер'єру вітальні в заміському будинку, основна їх відмінність крім стильових напрямків - це сама площа приміщення. Фахівці дизайн-студії Романа Москаленко у Чернівцях зможуть розробити для Вас стильний і сучасний дизайн інтер'єру, не залежно від призначення об'єкту та його площі, враховуючи Ваш спосіб життя, смаки і особисті пріоритети. Попередньо подивитися наші роботи і замовити елітний дизайн інтер'єру в сучасних стильових напрямках Ви зможете в рубриці дизайн інтер'єру.

Ми будемо раді розробити для Вас елітний дизайн інтер'єру в сучасних стилях із застосуванням унікальних композицій і ексклюзивного декору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дизайн інтер'єру чернівці #дизайн-студія Чернівці #студія Романа Москаленко #дизайн вітальні #дизайн інтер'єру #дизайн квартири чернівці
Оголошення
live comments feed...