• Головна
  • МОЗ запускає масове тестування на COVID-19
08:15, 19 червня 2020 р.

МОЗ запускає масове тестування на COVID-19

МОЗ запускає масове тестування на COVID-19

В четвер, 18 червня, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу заявив, що в Україні потенційно можуть хворіти на COVID-19 до 132 тис.

З метою перевірити ці ймовірні дані, МОЗ засукає масове тестування методом ІФА.

«ІФА — це велике дослідження, яке буде проводитись на території всієї країни вибірково на наявність імунітету серед людей, особливо в містах, які постраждали від спалахів», — наголосив Віктор Ляшко.

Тести імуно-ферментного аналізу (ІФА) на COVID-19 визначають імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляється M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання, пояснюють у Центрі громадського здоров’я України.

ІФА-тестування може проводитися пацієнтам із симптомами COVID-19, пацієнтам з пневмонією, контактним особам, особам, що потребують планової госпіталізації та/або операції, медичним працівникам, які працюють з хворим на COVID-19, працівникам лабораторій, які обробляють зразки на COVID-19, працівникам патологоанатомічних, судово-медичних бюро, відділень, які беруть участь у розтині тіла, в тому числі взятті зразків секційного матеріалу, працівники Національної поліції, Національної гвардії, Держприкордонслужби та іншим медичним та фармацевтичним працівникам.

Якщо ІФА-тестуванням в особи будуть виявлені антитіла, вона повинна буде здати зразок для ПЛР-діагностики.

Читайте також:

Уряд послаблює карантинні обмеження

В Україні продовжено адаптивний карантин

Україна увійшла в червону зону за кількістю хворих на Covid-19

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#КОРОНАВІРУС #КОВІД #КАРАНТИН #ПАНДЕМІЯ #БРОВАРИ #БОРИСПІЛЬ #БОЯРКА #ВИШНЕВЕ #КИЇВЩИНА
Оголошення
live comments feed...