• Головна
  • Українців зобов’язали звітувати про грошові перекази
12:57, 29 квітня 2020 р.

Українців зобов’язали звітувати про грошові перекази

Українців зобов’язали звітувати про грошові перекази

З 28 квітня 2020 року набрали чинності нові вимоги для здійснення платежів відповідно доЗакону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

Банківська система почне жорстко моніторити усі фінансові операції з готівкою (внесення, переказ, отримання коштів), а також грошові перекази в Україні та з-за кордону. Закон дозволяє переказ коштів готівкою та поповнення карткових рахунків в межах України у сумі, що є меншою ніж 5000 грн. без ідентифікації того, хто цей переказ робить.

За повідомленням Національного банку України, це жодним чином не вплине на більшість звичайних операцій з переказу грошей. Проблем із дистанційною сплатою комунальних послуг, оплатою податків, товарів та послуг чи іншими звичайними переказами громадян, зокрема з картки на картку, не має виникати.

Безготівкові платежі з картки на картку чи з рахунка на рахунок, як і раніше, можна здійснювати без будь-яких обмежень, і дробити платежі на частини не потрібно. Власники банківських рахунків, до яких прив'язані платіжні картки, і зараз вже є достатньо ідентифікованими.

Проте новий закон зобов’язує розкрити власників електронних гаманців, щоб електронні гроші не використовувалися для тіньових операцій.

Читайте також:

Допомога бізнесу Борисполя під час карантину

«Всеукраїнська школа онлайн» розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4-х класів

В Борисполі борються зі стихійною торгівлею

В Україні все ж відкриють продовольчі ринки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БРОВАРИ #БОРИСПІЛЬ #БАНКИ #ГРОШІ #ПЕРЕКАЗ #ВІДСТЕЖЕННЯ
Оголошення
live comments feed...