
16:47, 24 квітня 2020 р.
Бориспіль тероризує озброєний грабіжник

Другий тиждень жителів району «Розвилка» (Сині Балки) тероризує невідомий та зухвалий грабіжник. Злодій був зафіксований камерами відеоспостереження на вулицях Амосова, Волошка, Богомольця, Спортивна та Макаренко.
Крадія не бентежить ані спрацювання світла, ні наявність камер спостереження, ні наявність власників у будинку. Гавкіт собак у вольєрах теж йому не заважає. У двір пробирається через паркан і перевіряє чи відкриті в будинку вікна або двері.
Крадій озброєний – зафіксовано його впевнене переміщення із великим ножем в руці. Працює в нічний час з 02.00 до 06.00 години ранку, як правило, коли всі міцно сплять.
Мешканцями мікрорайону «Сині Балки» організовано чергування в нічний час за схемою засідок та патрулювання.
Прикмети грабіжника: чоловік 25-35 років, зріст 170-180 см, одяг - чорні штани, зелена куртка, чорна шапка-балаклава, рукавиці.
Читайте також:
В Борисполі крадій зі своєю «здобиччю» вибіг назустріч поліцейським
На Київщині з’явились «податкові шахраї»
Згвалтування на Бориспільщині: нападник вивіз свою жертву в ліс та погрожував пістолетом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
Де послухати живу музику, посміятися на стендапі і пограти у квізи? Афіша вересня в Pepper’s Club
Новини компаній
11:00
8 вересня
Де слухати живу музику, дивитися еротичне шоу і танцювати диско? Афіша вересня в Caribbean Club
Новини компаній
13:00
5 вересня
На Співочому стартує масштабна виставка хризантем "Зодіаки"
Новини компаній
11:00
4 вересня
Tayanna з великим сольним концертом просто неба!
Новини компаній
09:30
4 вересня
15:00
3 вересня
17:29
31 серпня
Оголошення
10:20, Вчора
13:44, 4 вересня
17:15, 14 вересня
8