
15:49, 9 квітня 2020 р.
В Борисполі закритий поліцією гральний заклад запрацював знов

В Борисполі, на вулицях Шевченка та Льва Толстого, поліцейські викрили підпільні гральні заклади. В одному з них, кілька днів тому поліцейські вже вилучали гральну техніку, однак зловмисники знову завезли до приміщення обладнання і відновили роботу грального залу.
Під час невідкладного обшуку правоохоронці вилучили з обох приміщеннь комп’ютерну техніку, за допомоги якої надавалися послуги у сфері грального бізнесу. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Також правоохоронці встановлюють осіб, причетних до незаконного грального бізнесу.

Поліція Київщини закликає усіх громадян повідомляти про діючі зали гральних автоматів за тел. 102. Анонімність гарантується.
Головне управління Національної поліції в Київській області
Читайте також:
Протягом дня на Бориспільщині сталося 18 пожеж
В Борисполі п’яний водій їздив містом на великій швидкості
В Борисполі водій «під кайфом» тікав від поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:24
16 листопада
Caribbean Club і Pepper’s Club у листопаді: тропічні вечірки, український інді та вар’єте із Lida Lee
Новини компаній
09:30
7 листопада
13:00
27 жовтня
Region Auto Service – професійний сервіс, який повертає вашому авто силу, комфорт і надійність
Новини компаній
15:00
24 жовтня
15:00
21 жовтня
Що робить жінку щасливою у XXI столітті? Ukrainian Woman Forum
Новини компаній
17:00
6 жовтня
Pepper’s Club у жовтні: від джазу й триб’ютів до квартирників і благодійних стендапів
Новини компаній
17:00
1 жовтня
ТОП новини
Оголошення
17:13, 6 листопада
256
15:02, 5 листопада
15:02, 5 листопада