
11:06, 9 квітня 2020 р.
Нацбанк попереджає: в Україні активізувалися шахраї

Шахраї не залишають спроб ошукати українців. Вони масово розсилають смс повідомлення від імені банків із пропозицією отримати нібито «державну допомогу» у зв'язку з режимом карантину. Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу інформацію. Зміст таких повідомлень може дещо різнитися, проте їх мета однакова – отримання персональних відомостей про громадян та їхні платіжні картки, повідомляється на сторінці Нацбанку в Facebook.
Національний банк застерігає:
- не відповідайте на такі повідомлення;
- не телефонуйте за вказаними номерами;
- не переходьте за посиланнями, що містяться в таких повідомленнях;
- не розголошуйте та не пересилайте нікому в жодному разі свої персональні дані, термін дії платіжної картки та код безпеки CVC (три цифри на звороті картки).
Працівники банків не мають права та повноважень запитувати ваші персональні дані, ПІН-коди до платіжних карток, динамічні коди підтверджень платежів та будь-яку іншу інформацію стосовно ваших рахунків.
У разі нарахування будь-яких пенсійних, соціальних чи інших державних виплат (зокрема одноразової допомоги в розмірі 1000 грн) банки не телефонують клієнтам, не пишуть смс повідомлень, не запитують номер платіжної картки, термін її дії та інші персональні дані. Будьте пильними, уважними та обережними!
Читайте також:
Пенсіонери від 80-ти років отримуватимуть щомісячну доплату
Лікар центральної клініки Нью-Йорку розповів, як знизити ризик зараження COVID-19 на 99%
Відмовили у тесті на COVID-19 – дзвоніть на гарячу лінію
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
22:04
30 листопада
12:40
30 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Київський завод ПТО шукає молодих інженерів серед студентів КПІ
Новини компаній
15:00
24 листопада
Оголошення
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада