
16:24, 8 квітня 2020 р.
На Бориспільщині виявили «терориста-палія»

Вчора, 7 квітня, «терористичне групування» здійснило масові підпали з північної сторони Бориспільського району – горіло в селах Городище та Затишне. Крім того, були здійснені підпали очерету на каналі між селами Перегуди та Сеньківка.
Одночасно в районі с. Кучаків та с. Артемівка здійснили масовий підпал очерету по берегам р. Стара Красилівка на ділянці 3,5 км. Цілий день вітер від цих пожеж дув в напрямку Борисполя.
За повідомленням керівника ДПК «Штурм» Андрія Макарова, встановлено особи двох терористів, які здійснили вчорашню вогняну атаку.
На «гарячому» затримано мешканця с. Лебедин Гуленко Миколая, що проживає на вул. Шевченка. Інформацію щодо палія передано прибувшому патрулю поліції.
Читайте також:
Протягом дня на Бориспільщині сталося 18 пожеж
В Борисполі підпалили МАФи
На Бориспільщині палав житловий будинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
Де послухати живу музику, посміятися на стендапі і пограти у квізи? Афіша вересня в Pepper’s Club
Новини компаній
11:00
8 вересня
Де слухати живу музику, дивитися еротичне шоу і танцювати диско? Афіша вересня в Caribbean Club
Новини компаній
13:00
5 вересня
На Співочому стартує масштабна виставка хризантем "Зодіаки"
Новини компаній
11:00
4 вересня
Tayanna з великим сольним концертом просто неба!
Новини компаній
09:30
4 вересня
15:00
3 вересня
17:29
31 серпня
Оголошення
16:32, 5 вересня
13:44, 4 вересня
11:49, 5 вересня
10:20, Вчора
3