• Головна
  • На Бориспільщині знайшли людські рештки
13:06, 3 квітня 2020 р.

На Бориспільщині знайшли людські рештки

На Бориспільщині знайшли людські рештки

В селі Гнідин, що на Бориспільщині, було виявлене солдатське поховання. Місцеві мешканці знали про нього давно, але розповісти вирішили лише зараз. Вже наступного дня пошуковці, активісти та сільський голова відправились на вказане місце і, дійсно, на глибині близько 40 см виявили рештки молодого воїна Червоної армії, який загинув восени 1941 року.

«На жаль, так званого солдатського «медальйона» при ньому не було, хоча саме пошуки персональних даних ратника й змушували нас вести розкопки. Адже ми могли б встановити не тільки ім’я солдата, а й адресу його рідних. На жаль, збереглись лише залишки солдатських черевиків, які в той час доповнювались обмотками. Це й дало можливість визначити час загибелі бійця. Були ще знайдені залишки помазка для бриття, три ґудзики від гімнастерки та велика кількість дрібних металевих осколків, які, вочевидь, і стали причиною смерті небіжчика», - розповів на своїй сторінці у Facebookмісцевий мешканець Василь Галатенко.

Після фотофіксації місця поховання та положення останків загиблого, вони були зібрані в спеціальний контейнер, де й зберігатимуться до дня урочистого перепоховання. Воно відбудеться на братській могилі, розташованій на сільському кладовищі, після завершення карантину.

Читайте також:

На Бориспільщині знов горіла трава

Розважився: в Борисполі водія покарали за парковку на місці для інвалідів

Заступник начальника бориспільської колонії «погорів» на хабарі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ГНІДИН #МОГИЛА #СОЛДАТ
Оголошення
live comments feed...