• Головна
  • Встигніть обслужити кондиціонер за цінами минулого року!
09:52, 24 березня 2020 р.

Встигніть обслужити кондиціонер за цінами минулого року!

Встигніть обслужити кондиціонер за цінами минулого року!

Система кондиціонування особливо важлива в закритих приміщеннях та будинках. Якщо система кондиціонування виходить з ладу, це може призвести до великих наслідків для вашого здоров'я і для здоров'я ваших близьких, особливо під час карантину.

У період підвищеної епідеміологічної небезпеки компанія «Чисте повітря» пропонує чистку, заправку і ремонт кондиціонерів в Борисполі за цінами минулого року.

Наші спеціалісти мають великий досвід у комплексному сервісному обслуговуванні кондиціонерів. У них є все обладнання для чищення кондиціонера (чистка кондиціонера проходить з пропарюванням внутрішнього блоку і з промиванням зовнішнього. Може здійснюватися заправка кондиціонера (для цього на "борту" у майстра є всі необхідні фреони R 410, R 22) Ремонт кондиціонера (визначення та усунення витоку фреону, заміна конденсаторів, ремонт плат кондиціонера)

Навіщо потрібна чистка кондиціонера?

Забруднений кондиціонер є основною причиною поганого, затхлого запаху в приміщеннях. Ви включає кондиціонер і з'являється сморід з кондиціонера, або неприємний запах з кондиціонера - це говорить про те, що необхідно провести технічне обслуговування кондиціонера (ТО кондиціонера).

Якщо фільтр давно не чистився, а теплообмінник кондиціонера не промивали «активною» хімією і не продували паром під високим тиском ви маєте всі шанси, що ваш кондиціонер стане розсадником хвороб. Так само хочеться згадати і про чистку дренажної системи кондиціонера, саме вона в більшості своїй дає неприємний запах з внутрішнього блоку кондиціонера і при засміченні її призводить до того, що кондиціонер починає капати, або з нього тече вода. Турбіна кондиціонера - це окрема тема - вона «заростає» пилом і перестає виконувати свою основну функцію - починає погано дути, обмерзати і може вийти зі строю.

Ми приходимо до того, що системи кондиціонування повітря стають справжньою середовищем для розмноження шкідливих мікроорганізмів, таких як різні види патогенних бактерій, найпростіших, грибків і вірусів. Наприклад, можна відбутися зараження легіонелою, яка може викликати тяжку пневмонію. Дезінфекція кондиціонерів через регулярні проміжки часу зменшує вірогідність утворення хронічних захворювань та алергій.

В період підвищеної епідеміологічної небезпеки слід посилити дезінфекційні методи - провести позачергову чистку, обробку паром і повне знезараження активною хімією.

Швидке та якісне заправлення кондиціонерів у Борисполі!

На відміну від інших компаній, наші майстри мають всі фреони для заправки кондиціонерів. Побутові кондиціонери заправляють або R410 фреоном (холодогентом) або R22 фреоном (холодогентом). Кожен з наших майстрів може як дозаправити кондиціонер так і зробити повну заправку по вазі чи по тиску.

А найголовніше, про що варто сказати, що у кожного з них є шукачі утічок, якими можна визначити утічку фреону.

Ремонт кондиціонера в Борисполі!

Наша компанія вже давно займається ремонтом побутових кондиціонерів. У нас є власна майстерня і фонд «замінного» обладнання. Ми можемо усунути будь-яку  несправність, починаючи від найпростішого - заміни пускового конденсатора до ремонту плат управління та заміни компресорів.

Для великих підприємств ми забезпечуємо час реагування протягом 3х годин з моменту подачі заявки на ремонт кондиціонера.

Наші спеціалісти проведуть якісний ремонт, чистку або заправку кондиціонера у вашому місті. Ми працюємо в Борисполі також обслуговуємо Бориспільський район, будь-яка форма оплати (готівка, безготівковий розрахунок) працюємо без вихідних і готові в будь-який момент вислати вам бригаду кваліфікованих співробітників.

Компанія «Чисте Повітря» - ми піклуємося про ваше здоров’я!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #КОНДИЦІОНЕР #РЕМОНТ #СЕРВІС #ЧИСТКА #МОНТАЖ
Оголошення
live comments feed...