• Головна
  • Оренда авто без водія надає можливість гідно позиціонувати себе перед партнерами
Новини компаній
16:51, 6 березня 2020 р.

Оренда авто без водія надає можливість гідно позиціонувати себе перед партнерами

Новини компаній

Сучасний бізнес і ділові відносини між партнерами, вийшли сьогодні на зовсім новий рівень. Ділові поїздки, зустрічі та конференції проходять на високому рівні завдяки тому, що у всіх областях гостям надається високе сервісне обслуговування. Одним з аспектів такого обслуговування є оренда авто в Борисполі, яку наша компанія надає невеликим і великим фірмам і організаціям.

Співпраця з нами на практиці було випробувано провідними компаніями столиці та прилеглих регіонів, а привабливі особливості і переваги, якими ми супроводжуємо надання послуг, спонукали багатьох замовників стати постійними і регулярно користуватися прокатом автомобілів. Що саме ми сьогодні пропонуємо новим і постійним клієнтам? Чому оренда авто без водія, це ефективна можливість гідно позиціонувати себе перед діловими партнерами?

Оренда автомобіля без водія - зручно, практично і вигідно

Сьогодні прокат авто у нас замовляють відомі і солідні компанії, яким необхідно:

  • Зустріти гостей в аеропорту, на вокзалі або автостанції;

  • Організувати ділову поїздку по філіях і офісах компанії;

  • Вивезти ділових партнерів в мальовниче місце для відпочинку.

Незалежно від того, чи потрібна оренда машини на один день або клієнт хоче укласти договір про довгострокову співпрацю, ми завжди гарантуємо високу якість послуг, гідний стан будь-якої марки автомобіля і чітке дотримання умов, обумовлених в контракті. Які саме особливості високо цінують наші клієнти в Борисполі, які регулярно орендують автомобілі бізнес і преміум класу?

1) Кожен автомобіль надається клієнтові з ідеально вичищеними салоном і ретельно вимитим зовні, а також з повним баком палива;

2) Всі марки пропонованих в прокат автомобілів, є не старше 5 років, за рахунок чого зустрічати навіть іноземних гостей на них можна з упевненістю, що ті оцінять високий рівень компанії;

3) Кожен автомобіль застрахований за програмою КАСКО, що є додатковим захистом для клієнта;

4) Оренда авто може бути замовлена, як послуга, в режимі онлайн, через офіційний сайт нашої компанії;

5) Оплатити послуги замовник може будь-яким зручним способом, включаючи банківські перекази та електронні платежі.

За час роботи в ніші надання оренди автомобілів, наша компанія не тільки напрацювала корисний практичний досвід, що дозволяє нам надавати послуги найвищої якості, але і придбати величезну аудиторію постійних клієнтів. З огляду на зміни, що відбуваються на вітчизняному та зарубіжному авторинку, ми завжди оновлюємо і поповнюємо автопарк новими моделями машин, що дозволяє замовникам користуватися сучасними та комфортними автомобілями. Серед наших клієнтів сьогодні знаходяться не тільки компанії, що ведуть свою діяльність в Борисполі та інших областях, але й солідні представництва, посольства і великі державні організації.

Відгуки наших постійних замовників, ми розцінюємо як найефективнішу рекламу, що позиціонує нас справжніми професіоналами в своїй справі.

Оренда авто може бути замовлена, як послуга, в режимі онлайн, через офіційний сайт нашої компанії - carrentalukraine.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...