
17:27, 5 березня 2020 р.
Прикордонники «Борисполя» не впустили в Україну екс-соліста гурту «Лісоповал»

В «Борисполі» прикордонники не дозволили громадянину РФ потрапити на територію України. На пасажира рейсу «Рига – Київ» спрацювала база даних, в якій містилися доручення правоохоронних органів відносно нього. Крім того, як з’ясувалося, екс-учасник одного із російських музичних гуртів, а нині сольний виконавець нещодавно гастролював в окупованому Донецьку.
На окуповану територію порушник потрапив у незаконний спосіб – через закритий пункт пропуску на непідконтрольній українські владі ділянці українсько-російського кордону. У такий же спосіб він і залишив окуповану територію.


Чоловікові було відмовлено в перетині держкордону. Крім того, він отримав заборону в’їзду на територію України терміном на 3 роки, повідомляє Державна прикордонна служба України.
Читайте також:
Авіаперевізник «SkyUp» припиняє сполучення з Італією
В «Борисполі» через небезпечну знахідку евакуювали пасажирів
Депортовані їз Швеції іноземці влаштували у «Борисполі» дебош
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від благодійного стендапу до різдвяного оркестрового джазу: найцікавіші події грудня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
09:30
6 грудня
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
22:04
30 листопада
12:40
30 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Київський завод ПТО шукає молодих інженерів серед студентів КПІ
Новини компаній
15:00
24 листопада
Оголошення
13:19, 9 грудня
10:04, 5 грудня
3