
10:00, 4 березня 2020 р.
На Бориспільщині спіймали п’яного скутериста

В неділю, 1 березня, на 32 км автодороги Київ – Харків – Довжанський, екіпаж поліцейських помітив транспортний засіб «Honda Tact» без номерного знаку, водій якого порушував правила дорожнього руху.
Спілкуючись із керманичем мопеду, інспектори виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Патрульні запропонували чоловіку пройти огляд на стан сп’яніння, однак він категорично відмовився.

Інспектори склали на 31-річного порушника адміністративний протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння). Тепер на порушника чекає суд.
Патрульна поліція Київської області
Читайте також:
В Борисполі поліція допомогла літній жінці дістатися дому
На Бориспільщині іноземець насмерть збив пішохода
В Борисполі за гарячим слідом затримали крадія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
Зміни у сфері прав споживачів, екологія і транспорт: як Україна наближається до стандартів ЄС у повсякденні
Партнерський матеріал
11:00
2 грудня
22:04
30 листопада
12:40
30 листопада
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Київський завод ПТО шукає молодих інженерів серед студентів КПІ
Новини компаній
15:00
24 листопада
Оголошення
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада