
10:00, 12 грудня 2019 р.
На Бориспільщині ліквідують дротове радіо

Днями відбулося останнє цього року пленарне засідання тридцять четвертої сесії Бориспільської районної ради. Одне з рішень, ухвалених народними обранцями, стосувалося місцевого радіомовлення.
З року в рік держава дедалі менше уваги приділяла діяльності дротового мовлення - радіолінії роками не оновлювалися і не ремонтувалися. «Укртелеком» наразі майже не надає послуг з відновлення дротового радіомовлення, в штаті навіть немає спеціального працівника – радіомонтера.
Через перерви у роботі в декілька місяців люди відмовлялися від дротового радіо, і на сьогодні ця послуга є невигідною і незручною. Тому з 1 січня дротове радіо в Бориспільському районі припинить своє існування.
Читайте також:
Школярам на Бориспільщині подарували автобус
На Київщині працюватимуть стаціонарні пункти обігріву
З лісу ялинку краще не бери: штрафи за незаконну вирубку хвойних сягають 4000 грн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Tayanna, Женя Галич, Leléka, Luiku: хто виступить у Pepper’s і Caribbean Club у лютому
Новини компаній
17:00
5 лютого
10:00
4 лютого
Квіти на День матері: переваги сервісу доставки
Новини компаній
09:25
4 лютого
Київ у русі: як встигати за ритмом столиці разом з Opti 579
Новини компаній
11:29
27 січня
Дизельне пальне від EURO 5 не замерзає
Новини компаній
17:00
23 січня
15:00
22 січня
В Броварах оживуть велетні, тролі та магічні істоти
Новини компаній
13:00
21 січня
АЗС EURO 5 працюють у режимі «Пунктів незламності»
Новини компаній
17:00
15 січня
Оголошення
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого
09:37, 6 лютого