• Головна
  • Гендиректор «Борисполя» не задекларував майна на 10 мільйонів гривень
10:00, 25 жовтня 2019 р.

Гендиректор «Борисполя» не задекларував майна на 10 мільйонів гривень

Гендиректор «Борисполя» не задекларував майна на 10 мільйонів гривень

Під час повної перевірки декларацій генерального директора Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» Павла Рябікіна Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки декларування недостовірної інформації.

Подаючи декларацію за 2016 рік, посадовець зазначив недостовірні відомості про водний засіб – стоянкове судно «Рапан», яке належить йому на праві власності, та отриманий ним дохід від надання майна в оренду.Крім того, не задекларував власні корпоративні права та корпоративні права доньки, а також не вказав відомості про нежилі приміщення та автомобіль, які належать доньці на праві власності, та отриманий нею дохід від зайняття підприємницькою діяльністю.

Так, загальна сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 10,6 млн гривень. Обґрунтовані висновки щодо ознак кримінального правопорушення буде направлено до Національного антикорупційного бюро.

Нагадаємо, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України.

Національне агентство з питань запобігання корупції

Читайте також:

В «Борисполі» затримали ексзаступника міністра економіки

На Бориспільщині чоловік викрав і жорстоко вбив свою колишню дружину

«Укрзаліниця» запускає додатковй нічний Kyiv Boryspil Express

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #АЕРОПОРТ #ДЕКЛАРАЦІЯ #КОРУПЦІЯ #РЯБІКІН
Оголошення
live comments feed...