
08:00, 11 вересня 2019 р.
На Бориспільщині палало сміттєзвалище

Вчора, 10 вересня, о 14:00 до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про загорання несанкціонованого сміттєзвалища на території Гнідинської сільської ради.
До місця виклику було направлено черговийкараул 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бориспіль, сільських пожежних сіл Гора та Іванків.

По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить 2 га трав’яного настилу та сміття окремими осередками. На місці події від ДСНС було зосереджено 19 чоловік особового складу, 5 одиниць техніки, в допомогу залучено 2 водовозки і трактор.
ГУ ДСНС України у Київській області
Читайте також:
На Київщині зберігається надзвичайний рівень пожежної небезпеки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Від мотопробігу до джазу і стендапу: головні події травня в Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
17:00
5 травня
Видалити жир із поверхні: просто і безпечно
Новини компаній
10:00
1 травня
15:00
16 квітня
Жива музика, відкриття тераси і меню на будь-який смак: квітень у Caribbean Club і Pepper’s Club
Новини компаній
11:05
3 квітня
Березнева афіша в Caribbean Club і Pepper’s Club: LAMA, музична «битва імен» і триб’юти легендарним гуртам
Новини компаній
17:00
6 березня
17:00
4 березня
13:00
4 березня
EURO 5 передала дрони та пальне бійцям 114-ї бригади
Новини компаній
17:30
25 лютого
Оголошення
11:27, 4 травня
13:09, 4 травня
11:27, 4 травня
13:39, 30 квітня