• Головна
  • В Борисполі діти без щеплень будуть навчатися на дому
14:01, 7 серпня 2019 р.

В Борисполі діти без щеплень будуть навчатися на дому

В Борисполі діти без щеплень будуть навчатися на дому

За словами спеціаліста Управління освіти і науки Бориспільської міської ради Наталії Стрільник, вже з вересня 2019 року планується запровадження сімейної освіти.

«Невдовзі Положення про сімейну освіту приймуть, і освітні заклади вже зорієнтовані на те, що така форма здобуття освіти може бути запропонована дітям тих батьків, які написали відмову від щеплень. Тож передбачається, що діти будуть забезпечені освітою вдома: за освітні послуги відповідатимуть батьки, а освітяни візьмуть на себе контрольні функції, екзаменацію тощо», - каже Наталія Стрільник.

Нагадаємо, як повідомляв сайт 4595.com.ua, згідно спільного наказу МОЗ і Міністерства освіти і науки, в новому навчальному році відвідувати державні заклади освіти зможуть лише діти, які отримали щеплення за календарем профілактичного вакцинування.

Судовий прецедент щодо правильності недопущення невакцинованих дітей до навчальних закладів уже є. Постанова Верховного суду України щодо права не допускати в освітні заклади дітей без щеплень розміщена на сайті Міністерства охорони здоров’я і відкрита для ознайомлення.

Вісті

Читайте також:

З 1 січня в Україні повинен запрацювати проект «єМалятко»

В Україні водоканали можуть перейти на погодинну подачу води

Фейкових матерів-одиначок судитимуть за шахрайство

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БОРИСПІЛЬ #ЩЕПЛЕННЯ #ВАКЦИАНЦІЯ #ШКОЛА #САДОК #ДІТИ
Оголошення
live comments feed...